SnapCalc je tak trochu jiná matematika v mobilu

Matematiku se v dnešní době nemusíte učit jenom ve škole, ze sešitu nebo z knížky. Využít k tomu můžete i moderních technologií, a to třeba v podání mobilních aplikací, jakými jsou Microsoft Math Solver, Photomath a SnapCalc. A právě na poslední uvedenou za zaměříme více.

S touto aplikací totiž bude řešení matematických problémů doslova hračkou. Díky jedinému programu získáte hlubokou studnici vědomostí a zároveň řešení pro Vámi aktuálně zpracovávané příklady.

SnapCalc a jeho široké možnosti

Je třeba říci, že matematika může být pro spoustu z Vás těžkým učebním oborem. Ne každý má vlohy se jí dokonale naučit. Proč tedy nevyužít nástroje, s pomocí něhož to půjde snadno, srozumitelně a docela rychle?

Aplikace SnapCalc je dostupná pro mobilní systém iOS. Je to takový pomyslný matematický zachránce, u kterého oceníte hlavně možnost naskenovat si příklad do mobilu. Aplikace ho poměrně snadno rozluští, a to i v případě, že půjde o ručně psané zadání. Obratem díky tomu získáte výsledek. Ten navíc můžete vidět rozepsaný i s jednotlivými kroky. To také pochopitelně přispívá k lepšímu pochopené daného příkladu.

A pokud se náhodou bojíte, že byste zjištěné řešení mohli zapomenout, s aplikací SnapCalc k tomu rozhodně nedojde. Využít lze uložení výsledků a celé historie. Matematiku se zde můžete učit krok za krokem a s pokrytím všech nejpoužívanějších témat.

Verze Premium pro náročné

Pokud to s matematikou myslíte opravdu vážně a propadnete pravidelnému procvičování příkladů, stojí za úvahu verze SnapCalc Premium. To jsou další funkce navíc a odstranění reklamy. Řešení problémů s matematikou nebylo nikdy tak snadné, jako právě s touto aplikací, u níž se dozvíte odpovědi i na to, co jste možná netušili.

Za touto aplikací stojí společnost Apalon, z jejíhož produktového portfolia můžete vybírat i řadu ostatních programů z oblasti počasí, wellness, životního stylu a podnikání. Stačí si pouze zvolit to, co Vám vyhovuje.

Publikováno: 12. 10. 2020

Kategorie: Aplikace

Autor: JanForbes

Tagy: aplikace | aplikace SnapCalc | SnapCalc