Aplikace Microsoft Math Solver pomáhá při řešení nejrůznějších příkladů.

Microsoft Math Solver Vás naučí matematiku od A až do Z

Matematika je oborem, který každému nepřiroste dvakrát k srdci. Pokud jsou Vám některé věci nejasné a zasekli jste se třeba už na základních tématech, možná je nejvyšší čas, zvolit pro výuku ten vhodný nástroj. A tím se může stát mobilní aplikace Microsoft Math Solver.

Ta je bezplatná a jak už prozrazuje její název, pochází od společnosti Microsoft. Příjemná je určitě v tom, že matematiku se s ní můžete učit ve svém rodném jazyce. Podporována je také čeština a dalších dvacet šest jazyků.

Microsoft Math Solver myslí na všechny

S mobilní aplikací Microsoft Math Solver si na své přijde opravdu každý, jako třeba s konkurenčním produktem Photomath. Zde na Vás čeká opravdu komplexní výuka pokrývající všechny nejpotřebnější oblasti matematické vědy. To znamená, že začít můžete výukou běžných věcí, jakými jsou například znaménka, operace, exponenty, radikály, ale také faktory, rovnice, množiny, deriváty, limity, integrály a mnohé další.

Pravdou je, že Microsoft Math Solver je spojen především s interaktivními a podrobnými návody, včetně bohaté galerie, ale také s nejrůznějšími video přednáškami. Díky tomu je pochopení konkrétní látky daleko přijatelnější, snazší a rychlejší.

Nechte za sebe počítat samu aplikaci

Pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto aplikaci určenou pro mobilní systém iOS a Android, jistě nepřijdete ani o jednu z velice populárních funkcí novodobých matematických programů. A to je možnost naskenovat ručně napsanou rovnici či příklad do telefonu. V aplikaci pak dojde k jeho zpracování, včetně možnosti získání potřebného výsledku. Takové zadání můžete v telefonu ještě nadále upravovat. Microsoft Math Solver se v tomto směru pyšní poměrně vysokou přesností skenování. Výjimkou dokonce není ani import již nafocených příkladů, které Vám poslal třeba kamarád nebo někdo ze školy.

Věřte nebo ne, ale učení matematiky nebylo asi nikdy tak snadné, rychlé a komplexní, jako právě díky této mobilní aplikaci. Vyzkoušet si to ostatně můžete sami na vlastní kůži.