Aplikace Photomath na mobilním telefonu.

Photomath Vám pomůže s řešením nejrůznějších příkladů

Matematika je pro někoho jednoduchou, pro jiného zase složitější vědou. Pokud si občas nevíte rady s příklady z libovolné oblasti a netušíte, na koho se obrátit, poraďte si sami. A to za pomoci speciální aplikace pro mobilní telefony. Jmenuje se Photomath a je určena nejenom pro operační systém Android, ale také iOS.

V čem je aplikace Photomath zajímavá?

S pomocí této aplikace se naučíte, jak dobře počítat, tak budete schopni zkontrolovat si své domácí úkoly. Ne nadarmo jde o jednu z nejpoužívanějších aplikací na celém světě, která se pyšní desítkami milionů stažení. Měsíčně pomáhá Photomath řešit uživatelům přes jednu miliardu matematických úloh.

Tím největším přínosem je bezpochyby možnost naskenovat daný příklad, který se automaticky přenese do aplikace a následně je vypočítán. To ale není vše. Tento software je také schopen předkládat Vám podrobná vysvětlení různých příkladů. Vše umocňují i animované pokyny, takže si mnohdy budete připadat, jako by Vás učil kantor ve škole.

Photomath je v oblasti matematiky velice účinným pomocníkem stejně, jako třeba podobná aplikace s názvem Microsoft Math Solver. Standardně je tento program vhodný nejenom pro studenty, ale také pro rodiče a kantory. Má zkrátka hodně široký záběr.

Připlaťte si za verzi Plus

Pokud začne s touto aplikací pracovat také Váš učitel matematiky, určitě se Vám vyplatí investovat do verze Photomath Plus. Díky tomu získáte například řešení slovních úloh, vlastní vizuální pomůcky a v neposlední řadě matematické tipy a definice, včetně spolupráce s kantorem.

Ať už potřebujete k práci multifunkční vědeckou kalkulačku, integrované grafy a složitější témata, je tato aplikace jistě vhodnou volbou. Důkazem toho jsou odborná vysvětlení a přínosné tipy a triky. I když jste si to možná ještě do nedávné doby nemysli, tak věřte, že se z Vás může stát odborník na matematiku. Možná to budete právě Vy, kdo si ji díky této přehledné aplikaci doopravdy zamiluje a v co v největší míře pochopí.