Mathman Vám umožní proniknout do tajů matematiky

Matematika je oborem, který není snadno pochopitelný pro každého. Jestliže se v ní potřebujete zdokonalit, naučit se novým věcem a přijít na to, jak se, co vypočítá, zaměřte se na mobilní aplikace. A nemusí to být zrovna ta nejstahovanější na světě s názvem Photomath. Dejte šanci i ostatním, které k výuce přistupují trochu odlišným způsobem. Typickým příkladem je Mathman – matematika, testy a teorie.

Začněte nejprve srozumitelnou teorií

Mobilní aplikace Mathman Vám umožní proniknout do tajů matematiky opravdu pomalu, ale jistě. Nabízí totiž několik částí, s pomocí nichž se dopracujete k pozitivnímu cíli. A tím budou kladné znalosti z tohoto oboru. Začít tedy můžete teorií, která je dobře vysvětlena. Právě prostřednictvím ní najdete odpovědi na spoustu matematických otázek.

Mathman pomýšlí také na praxi

Abyste byli v matematice dobří, musíte pochopitelně přejít z teorie do praxe. A to lze prostřednictvím příkladů. Ty zahrnují všechny nejběžnějších oblasti. K dispozici je více jak dva tisíce příkladů, v nichž se můžete opakovaně zdokonalovat.

Své znalosti pak zužitkujete v matematických testech pokrývajících jednotlivá témata. Vytvářet si můžete testy doslova na míru, abyste si procvičovali například tu oblast, která Vám stále nejde.

Matematika může být zábavou

Je pravdou, že během učení je vhodné dopřávat si patřičnou dávku zábavy. Pokud Vám nepřijde zábavné vše výše popisované, následující řádky to určitě změní. Pustit se totiž můžete do matematických soubojů s virtuálními monstry. Když budete příklady ovládat, budete je porážet a dostávat se dál a dál. To všechno pochopitelně platí od základních matematických operací, přes procenta, poměry, zlomky, až po lineární rovnice a mnohé další.

S aplikací Mathman máte jistotu, že budou v pravidelných intervalech přibývat stále nové příklady, které se Vám hodí nejenom na přijímací zkoušky, ale také k maturitě nebo na běžné písemky. Mathman Vám z pohledu matematického po relativně krátké době jistě zvedne sebevědomí a v neposlední řadě dosavadní znalosti.

Publikováno: 13. 10. 2020

Kategorie: Aplikace

Autor: JanForbes

Tagy: aplikace | aplikace Mathman | matematika | Mathman | testy