Match Master z Vás udělá mistra matematiky

Patříte-li k milovníkům matematiky nebo se jen chcete v této oblasti rozvíjet, máte možnost využít spousty mobilních aplikací. Oblíbená je například Mathman. V jejím závěsu se pohybuje také Match Master čili Mistr matematiky. A právě s ní se můžete díky pestrému procvičování a řešení nejrůznějších úloh stát takovým mistrem.

  • Procvičíte si spoustu matematických témat.
  • Vše zhodnotíte na reálných příkladech.
  • Budete skládat jednotlivé testy z matematiky.

Match Master pro mobilní telefony

S touto novodobou mobilní aplikací si na své přijde naprosto každý. Je to způsobeno tím, že je určena pro oba mobilní operační systémy. Do mobilu s Androidem si ji můžete stáhnout na Google Play. Naopak pro mobily s iOS je připravena v Apple Store. O úspěšnosti Match Master vypovídají kladná hodnocení a recenze uživatelů.

Mistr matematiky – vše, co byste měli vědět

Match Master Vám nyní přiblížíme trochu detailněji, abyste měli představu, co Vám aplikace vlastně nabízí. Matematická hra cílí primárně na počítání z hlavy a celkově přispává k trénování mozku. Jde o tzv. matematického trenéra, kterého díky mobilní verzi můžete mít neustále při sobě. Všechny podstatné informace Vám přinášíme prostřednictvím níže uvedených otázek a odpovědí.

Pro koho je tato matematická aplikace určena?

Vzhledem k tomu, že jsou prezentovány příklady od jednoduchých až po složité, na své si přijdou děti, ale také dospělí.

Kolik tato aplikace stojí?

Aplikace Match Master je dostupná zcela zdarma.

Co všechno se s aplikací naučím?

Procvičovat si budete násobení, dělení, sčítání, odečítání, ale i rovnosti a složité matematické operace. Při používání aplikace lze volit z různých režimů, které můžete kombinovat.

Kolik času je vhodné věnovat procvičování matematiky s Match Master?

Dle dlouhodobých průzkumů uživatelů je tato doba stanovena na 10 minut denně.

V jakém jazyce je aplikace dostupná?

Kromě češtiny je to také slovenština, angličtina, němčina, francouzština, ruština, italština, polština, maďarština a mnohé další jazyky. Na své přijde zkrátka každý.