Zbavte se Disney Plus: Rychlý návod na zrušení předplatného

Jak Zrušit Disney Plus

Přihlášení k účtu Disney Plus

Před zrušením předplatného Disney+ je nutné se přihlásit ke svému účtu. To provedete na webových stránkách Disney+ nebo v mobilní aplikaci. Na přihlašovací stránce zadejte e-mailovou adresu a heslo, které jste použili při registraci. Pokud jste heslo zapomněli, klikněte na odkaz "Zapomenuté heslo?" a postupujte podle pokynů pro jeho obnovení. Po přihlášení budete mít přístup k nastavení svého účtu, kde najdete i možnost zrušení předplatného. Důležité je si uvědomit, že zrušení Disney+ neproběhne okamžitě. Vaše předplatné bude aktivní až do konce aktuálního fakturačního období. Do té doby budete mít nadále přístup ke všem filmům a seriálům.

Profil a nastavení účtu

V sekci "Profil a nastavení účtu" naleznete veškeré důležité informace týkající se vašeho předplatného Disney+. Po přihlášení se do svého účtu na webové stránce Disney+ klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu obrazovky. Zobrazí se rozbalovací nabídka, ve které vyberte možnost "Účet". Na stránce "Účet" uvidíte přehled svých fakturačních údajů, včetně data vašeho dalšího vyúčtování a typu vašeho předplatného (měsíční nebo roční). Pokud chcete zrušit Disney+, hledejte tlačítko nebo odkaz s textem "Zrušit předplatné". Po kliknutí na něj budete přesměrováni na stránku s potvrzením zrušení. Disney+ se vás pravděpodobně zeptá na důvod zrušení a nabídne vám případné alternativy, například změnu typu předplatného na levnější variantu. Pokud jste se rozhodli Disney+ zrušit, potvrďte své rozhodnutí podle pokynů na obrazovce. Po zrušení předplatného budete mít i nadále přístup k Disney+ až do konce vašeho aktuálního fakturačního období.

Předplatné Disney Plus

Zrušit předplatné

Existuje několik způsobů, jak zrušit předplatné Disney+, v závislosti na tom, kde jste si ho původně pořídili.

Pokud jste se zaregistrovali přímo na webu Disney+, postupujte takto:

Přihlaste se ke svému účtu Disney+ v prohlížeči.

Vyberte svůj profil.

Klikněte na „Účet“.

Vyberte „Předplatné“.

Klikněte na „Zrušit předplatné“.

Potvrďte zrušení.

Pokud jste se zaregistrovali prostřednictvím třetí strany, jako je Google Play nebo Apple App Store, budete muset předplatné zrušit prostřednictvím jejich platformy.

Například pro zrušení předplatného Disney+ z Google Play:

Otevřete aplikaci Obchod Google Play v zařízení Android.

Klepněte na ikonu svého profilu vpravo nahoře.

Klepněte na „Platby a předplatné“ a poté na „Předplatné“.

Vyberte předplatné Disney+, které chcete zrušit.

Klepněte na „Zrušit předplatné“.

Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Pamatujte, že zrušení předplatného Disney+ nezruší váš účet Disney+. Stále budete mít přístup ke svému účtu a všem jeho funkcím až do konce aktuálního fakturačního období.

Uvedení důvodu zrušení

Zrušení Disney+ je snadné a rychlé. Možná už jste viděli všechno, co vás zajímalo, nebo prostě chcete ušetřit pár korun. Ať už je váš důvod jakýkoli, nemusíte se nikomu zpovídat. Disney+ vám nedává žádné složité otázky ani vás nenutí procházet zdlouhavý proces. Stačí pár kliknutí a máte hotovo. Vaše členství bude ukončeno po skončení aktuálního fakturačního období, takže si můžete užít všechny filmy a seriály až do posledního dne.

Zrušení Disney+ je snadné a rychlé. Možná už jste viděli všechno, co vás zajímalo, nebo prostě chcete ušetřit pár korun. Ať už je váš důvod jakýkoli, nemusíte se nikomu zpovídat. Disney+ vám nedává žádné složité otázky ani vás nenutí procházet zdlouhavý proces. Stačí pár kliknutí a máte hotovo. Vaše členství bude ukončeno po skončení aktuálního fakturačního období, takže si můžete užít všechny filmy a seriály až do posledního dne.

Potvrzení zrušení

Po zrušení předplatného Disney+ od vás již nebudou strhávány žádné poplatky. Zůstane vám ale přístup k vašemu účtu až do konce aktuálního fakturačního období, za které jste již zaplatili. Po uplynutí této doby se již nebudete moci přihlásit ani sledovat žádný obsah. Pokud si to rozmyslíte, můžete se kdykoli znovu přihlásit k odběru Disney+ a pokračovat ve sledování vašich oblíbených filmů a seriálů. Nezapomeňte, že zrušením předplatného ztratíte přístup k vašemu profilu, historii sledování a seznamu oblíbených.

Možnost opětovné aktivace

Pokud jste se rozhodli pro zrušení Disney+, vaše předplatné se automaticky neobnoví. Po skončení předplaceného období nebudete mít přístup k obsahu Disney+. Dobrá zpráva je, že Disney+ neuchovává vaše platební údaje po zrušení, takže se nemusíte bát nechtěných plateb.

Pokud si to ale rozmyslíte a zatoužíte po Mickey Mouseovi, můžete se kdykoli snadno znovu zaregistrovat. Stačí se přihlásit na webové stránky Disney+ pomocí svého původního e-mailu a hesla a obnovit předplatné. Všechny vaše preference, jako je seznam sledovaných pořadů a rodičovská kontrola, zůstanou zachovány.

Nezapomeňte, že opětovná aktivace předplatného znamená, že vám bude účtována standardní měsíční nebo roční částka, v závislosti na zvoleném tarifu.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: JanForbes

Tagy: jak zrušit disney plus | návod, jak zrušit předplatné disney plus