Output

Benzina Aplikace

Rychlé a snadné tankování s Benzinou

S aplikací Benzina už nemusíte ztrácet čas u pokladny! Tankování s Benzinou je teď rychlejší a pohodlnější než kdy dřív. Stáhněte si aplikaci Benzina do svého mobilu a objevte svět výhod. Aplikace Benzina vám umožní platit za palivo přímo u stojanu. Jednoduše si v aplikaci vyberte stojan, typ paliva a objem nádrže. Po natankování je platba automaticky stržena z vaší platební karty. Už žádné fronty u pokladny, žádné zdržování. S aplikací Benzina natankujete a jedete dál během pár minut. Aplikace Benzina je ale mnohem víc než jen platba mobilem. Najdete v ní přehled všech čerpacích stanic Benzina, včetně aktuálních cen paliv. Snadno si tak najdete nejbližší stanici s nejvýhodnější cenou. Aplikace Benzina vám také nabízí věrnostní program Benzina Platts, se kterým sbíráte body za nákupy a tankování. Body pak můžete směnit za atraktivní odměny. Stáhněte si aplikaci Benzina a užijte si rychlé, pohodlné a výhodné tankování.

Vyhledání nejbližší benzinové pumpy

S chytrým telefonem v kapse a aplikací Benzina už nikdy nebudete bloudit a hledat, kde natankovat. Aplikace Benzina, dostupná pro Android i iOS, vám pomůže najít nejbližší benzinovou pumpu Benzina s ohledem na vaši aktuální polohu nebo zadanou adresu. Aplikace zobrazí nejen vzdálenost k vybrané benzinové pumpě, ale i otevírací dobu, dostupné služby a aktuální ceny pohonných hmot. Můžete si tak snadno vybrat tu nejvýhodnější a nejpohodlnější variantu pro váš další tankování. Plánování delší cesty? Žádný problém! Aplikace Benzina umožňuje vyhledávat benzinové pumpy i podél vaší plánované trasy. Stačí zadat počáteční a cílový bod a aplikace vám zobrazí všechny benzinové pumpy Benzina, které vám po cestě padnou do oka. Ať už se chystáte na dovolenou, pracovní cestu nebo jen tak na výlet, aplikace Benzina vám usnadní cestování a zajistí, že vám nikdy nedojde palivo.

Aktuální ceny paliv v aplikaci

Sledujete ceny benzínu a nafty jako ostříž? S aplikací Benzina už nemusíte objíždět pumpy a hledat tu nejvýhodnější nabídku. Všechny aktuální ceny paliv máte přehledně na jednom místě, ať už jste kdekoli. Aplikace Benzina vám zobrazí ceny na všech čerpacích stanicích Benzina ve vašem okolí. Můžete si zobrazit ceny pro benzín Natural 95, Natural 98, naftu, LPG i prémiová paliva Verva. Kromě aktuálních cen aplikace nabízí i další užitečné funkce. Naplánujte si trasu a zobrazte si ceny paliv na čerpacích stanicích po cestě. Díky tomu se vyhnete nepříjemným překvapením u stojanu a ušetříte čas i peníze. Aplikace Benzina je k dispozici zdarma pro Android a iOS. Stáhněte si ji a mějte ceny paliv vždy pod kontrolou.

Výhodné slevy a akce pro uživatele

S aplikací Benzina máte vždy po ruce svět výhod a slev. Už žádné hledání slevových kupónů nebo věrnostních karet – vše najdete přehledně ve svém telefonu. Aplikace vám přináší personalizované nabídky a akce šité na míru vašim potřebám. Čerpáte často naftu? Nebo dáváte přednost prémiovým palivům Verva? Aplikace vám zobrazí slevy a akce relevantní pro vaše preference. Navíc získáte přístup k exkluzivním nabídkám, které nejsou dostupné nikde jinde. Ušetřete na pohonných hmotách, občerstvení v partnerských prodejnách, nebo si dopřejte mytí auta za zvýhodněnou cenu. Díky notifikacím vám už neunikne žádná akce ani speciální nabídka. Stačí si nastavit, o jaké produkty a služby máte zájem a aplikace vás bude informovat o všech novinkách. Aplikace Benzina je vaším věrnostním programem a slevovým portálem v jednom. Stáhněte si ji zdarma a začněte šetřit už dnes!

Digitální věrnostní program Benzina

S aplikací Benzina máš věrnostní program Benzina stále po ruce. Aplikace Benzina ti umožňuje sbírat body za nákupy pohonných hmot a dalších produktů na čerpacích stanicích Benzina. Za nasbírané body si pak můžeš vybírat z katalogu odměn, který zahrnuje slevy na pohonné hmoty, občerstvení, nápoje a další produkty. Aplikace Benzina ti také poskytuje informace o aktuálních akcích a slevách na čerpacích stanicích Benzina. Můžeš si v ní také najít nejbližší čerpací stanici Benzina a zjistit aktuální ceny pohonných hmot. Aplikace Benzina je k dispozici zdarma pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. Stáhnout si ji můžeš z Google Play nebo App Store.

Možnost platby za palivo mobilem

V dnešní uspěchané době hledáme způsoby, jak si zjednodušit každodenní úkony, a tankování auta není výjimkou. Benzina aplikace přichází s revolučním řešením – platbou za palivo mobilem přímo u stojanu. Už žádné zdlhavé fronty u pokladen a ztracené účtenky. S aplikací Benzina máte vše pod kontrolou. Jednoduše si v aplikaci zaregistrujete svou platební kartu a propojíte ji se svým věrnostním programem Benzina. Při tankování na čerpací stanici Benzina pak stačí v aplikaci zvolit možnost "Platba mobilem", naskenovat QR kód na stojanu a potvrdit transakci. Celý proces je rychlý, bezpečný a intuitivní. Aplikace Benzina vám navíc umožňuje sledovat historii vašich transakcí, spravovat věrnostní body a využívat další výhody a slevy. Platba mobilem je budoucnost tankování a s aplikací Benzina ji máte na dosah ruky.

Historie transakcí a účtenek

V aplikaci Benzina máte přehled o všech vašich transakcích a účtenkách z čerpacích stanic Benzina. Po přihlášení do aplikace jednoduše přejděte do sekce "Moje transakce". Zde najdete chronologicky seřazený seznam všech vašich nákupů, ať už jste platili platební kartou přímo u stolu, nebo jste využili rychlého odbavení přes aplikaci. U každé transakce vidíte datum a čas, název nebo adresu čerpací stanice, typ paliva a jeho množství, celkovou cenu a způsob platby. Pokud jste si nechali vystavit elektronickou účtenku, najdete ji také v detailu transakce. Elektronické účtenky jsou šetrné k životnímu prostředí a nikdy se vám neztratí. Můžete si je kdykoli zobrazit v aplikaci, stáhnout v PDF formátu nebo přeposlat na email. Aplikace Benzina vám tak usnadňuje evidenci vašich výdajů za pohonné hmoty a šetří váš čas i papír.

S aplikací Benzina už nemusíte bloudit po čerpací stanici a hledat volný stojan. Díky funkci "Navigace k vybranému stojanu" vás aplikace navede přímo k volnému stojanu, který si předem vyberete v aplikaci.

Jak to funguje? Po příjezdu na vybranou Benzina stanici se v aplikaci zobrazí mapa s rozmístěním stojanů. Vyberte si volný stojan, který vám nejvíce vyhovuje, a klikněte na tlačítko "Navigovat". Aplikace vás poté pomocí GPS navede přímo k vybranému stojanu.

Tato funkce je užitečná zejména na frekventovaných stanicích, kde může být hledání volného stojanu časově náročné. Díky navigaci k vybranému stojanu ušetříte čas a vyhnete se zbytečnému stresu z hledání.

Informace o otevírací době a službách

S aplikací Benzina máte informace o otevírací době a službách na dosah ruky. Potřebujete natankovat v brzkých ranních hodinách nebo naopak pozdě večer? Žádný problém! V aplikaci jednoducho najdete nejbližší čerpací stanici Benzina a zkontrolujete si její otevírací dobu. Kromě toho se dozvíte i otevírací dobu občerstvení Stop Cafe a mycí linky. Aplikace vám také prozradí, jaké další služby daná čerpací stanice nabízí. Hledáte například kompresor, vysavač, LPG nebo AdBlue? Aplikace vám ukáže, kde je najdete. Díky aplikaci Benzina si tak můžete cestu naplánovat do posledního detailu a ušetřit čas i starosti.

Kontakt na zákaznickou podporu Benziny

Potřebujete poradit s aplikací Benzina? Nevíte si rady s registrací, platbou nebo čerpáním s aplikací? Benzina má pro vás hned několik možností, jak se na zákaznickou podporu obrátit. Nejrychlejší je využít kontaktní formulář, který najdete přímo v aplikaci Benzina. Stačí popsat svůj problém a odeslat. Pro ty, co raději komunikují telefonicky, je tu bezplatná linka Benzina. Operátoři jsou vám k dispozici každý den. Pokud preferujete psanou formu, můžete poslat e-mail na adresu zákaznické podpory Benzina. Nezapomeňte uvést své kontaktní údaje a co nejpodrobněji popsat svůj problém. Ať už zvolíte jakoukoliv možnost, zákaznická podpora Benzina vám ráda pomůže s jakýmkoliv dotazem ohledně aplikace Benzina.

Publikováno: 24. 06. 2024

Kategorie: Aplikace

Autor: JanForbes

Tagy: benzina aplikace | aplikace benzina