Lidl Plus aplikace: Registrace a výhody krok za krokem

Aplikace Lidl Plus Registrace

Stažení aplikace Lidl Plus

Chcete využívat všechny výhody věrnostního programu Lidl Plus? Stáhněte si aplikaci do svého chytrého telefonu a mějte slevy, akční letáky i digitální účtenky vždy po ruce. Aplikace Lidl Plus je k dispozici zdarma pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. Stažení a instalace je snadná a zabere vám jen pár minut.

Aplikaci Lidl Plus si stáhnete jednoduše z obchodu s aplikacemi ve vašem telefonu. Pro Android telefony stačí otevřít Obchod Play a vyhledat "Lidl Plus". Pro telefony s iOS je potřeba otevřít App Store a aplikaci vyhledat tam. Po nalezení aplikace klikněte na tlačítko "Stáhnout" a potvrďte instalaci.

Po stažení a instalaci aplikace je nutné se zaregistrovat. Registrace do aplikace Lidl Plus je rychlá a intuitivní. Stačí zadat základní osobní údaje, jako je jméno, příjmení, e-mailová adresa a heslo. Po registraci se můžete ihned přihlásit a začít využívat všechny výhody, které aplikace nabízí.

Výběr země a jazyka

Při registraci do aplikace Lidl Plus si budete muset vybrat zemi, ve které se nacházíte, a jazyk, který preferujete. Výběr země je důležitý, protože určuje, ke kterému regionálnímu obchodu Lidl Plus se připojíte a jaké nabídky a slevy budete dostávat. Ujistěte se, že jste vybrali zemi, ve které se nacházíte, abyste měli přístup ke všem funkcím a výhodám aplikace. Po výběru země si budete moci vybrat jazyk aplikace. Lidl Plus je k dispozici v mnoha jazycích, takže si pravděpodobně budete moci vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. Pokud váš preferovaný jazyk není k dispozici, aplikace se automaticky zobrazí v angličtině. Výběr země a jazyka je důležitým krokem při registraci do aplikace Lidl Plus. Ujistěte se, že jste vybrali správnou zemi a jazyk, abyste si mohli užít všechny funkce a výhody aplikace.

Srovnání registrace do aplikace Lidl Plus
Funkce Lidl Plus
Dostupnost pro Android Ano
Dostupnost pro iOS Ano
Požadované osobní údaje E-mailová adresa, heslo
Doba registrace Méně než 5 minut

Vytvoření účtu Lidl Plus

Založit si účet Lidl Plus je snadné a zabere to jen pár minut. Stačí si stáhnout aplikaci Lidl Plus z App Store pro iOS nebo z Google Play pro Android. Po stažení a otevření aplikace klikněte na "Registrovat" a postupujte podle pokynů na obrazovce. Budete požádáni o zadání emailové adresy, hesla a výběr vaší prodejny Lidl.

aplikace lidl plus registrace

Pro dokončení registrace je potřeba potvrdit vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který vám Lidl Plus zašle. Po potvrzení emailu se můžete přihlásit do aplikace a začít využívat všechny výhody, které Lidl Plus nabízí. Mezi ně patří sledování letáků, digitální účtenky, slevové kupóny a soutěže o atraktivní ceny. Registrace do aplikace Lidl Plus je zcela zdarma a není vázána na žádné nákupy.

Zadání e-mailové adresy

Při registraci do aplikace Lidl Plus je zadání vaší e-mailové adresy nezbytným krokem. Vaše e-mailová adresa slouží jako vaše přihlašovací jméno do aplikace a zároveň je používána pro komunikaci s vámi. Prostřednictvím e-mailu vám budou zasílány důležité informace o aplikaci Lidl Plus, jako jsou například změny podmínek používání, novinky v aplikaci nebo speciální nabídky a slevy. Dále je vaše e-mailová adresa využívána pro obnovení hesla v případě, že ho zapomenete. Po zadání e-mailové adresy vám bude zaslán ověřovací e-mail s odkazem, na který je potřeba kliknout pro potvrzení vaší e-mailové adresy. Tímto krokem se ujistíme, že jste zadali platnou a aktivní e-mailovou adresu a že s vámi můžeme komunikovat. Bez potvrzení e-mailové adresy nebude registrace do aplikace Lidl Plus dokončena a nebudete moci využívat všechny výhody, které aplikace nabízí.

Vytvoření hesla

Při registraci do aplikace Lidl Plus budete muset vytvořit silné a bezpečné heslo. Vaše heslo by mělo obsahovat minimálně 8 znaků a kombinaci velkých a malých písmen, čísel a speciálních znaků. Nevybírejte si snadno uhodnutelná hesla jako je vaše datum narození nebo jméno vašeho domácího mazlíčka. Pro maximální bezpečnost si heslo zapisujte a pravidelně ho měňte. Pokud máte podezření na zneužití vašeho účtu, ihned kontaktujte zákaznickou podporu Lidl Plus.

Potvrzení e-mailové adresy

Pro dokončení registrace do aplikace Lidl Plus a plné využití všech jejích výhod je nutné potvrdit vaši e-mailovou adresu. Po odeslání registračního formuláře vám bude na zadanou e-mailovou adresu doručen potvrzovací e-mail. Tento e-mail obsahuje odkaz, na který je potřeba kliknout pro ověření vaší e-mailové adresy.

Bez potvrzení e-mailové adresy nebude vaše registrace do aplikace Lidl Plus kompletní a nebudete moci využívat všechny funkce aplikace, jako je například sbírání digitálních škrabošek, prohlížení aktuálních letáků nebo čerpání slevových kupónů.

Pokud jste neobdrželi potvrzovací e-mail, zkontrolujte prosím složku s nevyžádanou poštou (spam). V případě, že ani tam e-mail nenajdete, můžete si jeho zaslání zopakovat přímo v aplikaci Lidl Plus nebo na webových stránkách Lidl.

aplikace lidl plus registrace

Platnost odkazu v potvrzovacím e-mailu je časově omezena. Pokud odkaz neotevřete v daném čase, bude nutné si nechat zaslat nový potvrzovací e-mail.

Přihlášení do aplikace

Pro využívání všech výhod věrnostního programu Lidl Plus je potřeba mít založený účet a být přihlášený v aplikaci. Registraci zvládnete snadno a rychle přímo v aplikaci. Po jejím otevření klikněte na tlačítko "Registrovat se" a postupujte podle pokynů na obrazovce. Budete vyzváni k zadání emailové adresy, hesla a dalších osobních údajů. Po úspěšné registraci se můžete do aplikace kdykoli přihlásit zadáním registrované emailové adresy a hesla. V případě, že zapomenete heslo, nezoufejte. Aplikace nabízí možnost jeho snadné obnovy. Po kliknutí na "Zapomenuté heslo?" budete vyzváni k zadání registrované emailové adresy. Na ni vám bude zaslán odkaz pro nastavení nového hesla. Po jeho zadání budete moci aplikaci opět bez problémů používat. Pro pohodlnější a rychlejší přihlašování do aplikace můžete využít také přihlášení pomocí otisku prstu nebo rozpoznání obličeje, pokud to váš telefon umožňuje. Tuto možnost si můžete nastavit v nastavení aplikace.

Výběr prodejny Lidl

S aplikací Lidl Plus máte na dosah ruky spoustu výhod a nabídek. Registrace do aplikace Lidl Plus je snadná a rychlá. Stáhněte si aplikaci Lidl Plus do svého chytrého telefonu a zaregistrujte se. Registrace vám zabere jen pár minut a otevře vám dveře do světa výhodných nákupů. Po registraci do aplikace Lidl Plus si nezapomeňte vybrat vaši oblíbenou prodejnu Lidl. Díky tomu budete dostávat personalizované nabídky a upozornění na akce, které se konají právě ve vaší prodejně. Výběr prodejny je jednoduchý a intuitivní. V aplikaci stačí přejít do sekce "Moje prodejna" a vybrat si tu, kterou máte nejblíže nebo kterou nejčastěji navštěvujete. Pokud se chystáte na nákup do Lidlu, nezapomeňte si aktivovat slevové kupóny v aplikaci Lidl Plus.

Procházení aktuálních nabídek

S aplikací Lidl Plus už vám neunikne žádná sleva ani akční nabídka. Po registraci do aplikace Lidl Plus a přihlášení se vám otevře svět plný výhod. Jednou z hlavních funkcí je procházení aktuálních nabídek. V přehledném prostředí aplikace najdete aktuální leták, ve kterém si můžete listovat a prohlížet si slevy na vaše oblíbené produkty. Aplikace vám také umožňuje vytvářet si nákupní seznamy přímo z letáku. Stačí kliknout na produkt, který chcete přidat do seznamu a máte ho tam. Už žádné zapomínání věcí v obchodě. Díky registraci do aplikace Lidl Plus máte slevy a akce vždy po ruce.

aplikace lidl plus registrace

Registrace do aplikace Lidl Plus je jako otevření truhly s pokladem plné slev a výhod.

Eliška Novotná

Aktivace slevových kupónů

S aplikací Lidl Plus už vám žádná sleva neuteče! Po registraci do aplikace Lidl Plus se vám otevře svět plný výhod, včetně slevových kupónů. Aktivace těchto kupónů je jednoduchá a zabere vám jen pár vteřin. Stačí si prohlédnout dostupné kupóny v sekci "Kupóny" a kliknout na tlačítko "Aktivovat". Aktivovaný kupón se automaticky uplatní při placení u pokladny, jakmile naskenujete vaši digitální kartu Lidl Plus. Nezapomeňte, že kupóny mají omezenou platnost, proto si před nákupem zkontrolujte jejich expiraci.

Historie nákupů a digitální účtenky

S aplikací Lidl Plus máš historii svých nákupů vždy po ruce. Po registraci do aplikace Lidl Plus a jejím propojení s vaší zákaznickou kartou se vám automaticky ukládají všechny vaše nákupy. Už žádné ztracené účtenky! V aplikaci Lidl Plus máte přehled o tom, kolik jste utratili, za co a kdy. Digitální účtenky jsou šetrné k životnímu prostředí a vždy dostupné. Navíc vám ušetří čas na pokladně, protože už nemusíte hledat papírovou účtenku pro případnou reklamaci. Stačí ukázat digitální verzi v aplikaci. Registrace do aplikace Lidl Plus je snadná a zabere jen pár minut. Stáhněte si aplikaci Lidl Plus a začněte využívat všechny její výhody, včetně přehledné historie nákupů a digitálních účtenek.

Nastavení a personalizace aplikace

Aplikace Lidl Plus vám umožňuje sbírat digitální body za vaše nákupy, prohlížet si aktuální letáky, vytvářet si nákupní seznamy a sledovat historii vašich nákupů. V sekci "Nabídky" najdete přehled všech aktuálních slev a akcí. Aplikace Lidl Plus je vaším věrným společníkem při nákupech v Lidlu.

Kontakt na zákaznickou podporu

Pro jakoukoliv pomoc s registrací do aplikace Lidl Plus nebo s používáním aplikace samotné se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu. Náš tým vám rád pomůže s:

  • Řešením problémů s registrací, jako je například zapomenuté heslo nebo potíže s ověřením emailové adresy
  • Vysvětlením funkcí aplikace, jako je například aktivace slevových kupónů nebo procházení aktuálního letáku
  • Odpovědí na vaše dotazy ohledně Lidl Plus, jako je například sbírání škrabošek nebo uplatnění digitálních známek

Kontaktovat nás můžete několika způsoby:

aplikace lidl plus registrace
  • Telefonicky na bezplatné lince
  • Prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách Lidl
  • Napsáním emailu na adresu zákaznické podpory

Naši operátoři jsou vám k dispozici každý den od 8:00 do 20:00. Vynasnažíme se vám odpovědět v co nejkratším možném čase a poskytnout vám tu nejlepší možnou podporu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou!

Publikováno: 01. 07. 2024

Kategorie: Aplikace

Autor: JanForbes

Tagy: aplikace lidl plus registrace | registrace do aplikace lidl plus