Kdo je vlastně majitel Evropy 2? Internet zná odpověď!

Majitel Evropy 2

Evropa 2 online

Evropa 2 online je skvělý způsob, jak si užít oblíbenou hudbu a zábavu i v době, kdy nejste u rádia. Evropa 2 patří do skupiny Active Radio, která je součástí mediálního domu Czech Media Invest. Czech Media Invest vlastní miliardář Daniel Křetínský, který je tak nepřímo majitelem Evropy 2. Kromě online streamu nabízí Evropa 2 na svých webových stránkách i podcasty, playlisty, novinky ze světa hudby a spoustu dalšího. Můžete si tak užít obsah Evropy 2 kdekoliv a kdykoliv.

Oficiální web rádia

Evropa 2, oblíbená rádiová stanice hrající ty největší hity, patří do portfolia společnosti Active Radio. Active Radio je významným hráčem na českém rádiovém trhu a kromě Evropy 2 provozuje i další známé stanice jako Frekvence 1, Radio Bonton či Dance radio. Společnost Active Radio je součástí mediálního domu Czech Media Invest patřící do svěřenského fondu Andreje Babiše.

Na oficiálních webových stránkách Evropy 2 se dozvíte vše o programu rádia, moderátorech, soutěžích a novinkách ze světa hudby. Nechybí ani podcasty s oblíbenými moderátory, playlisty s aktuálními hity a informace o frekvencích v jednotlivých regionech.

Mobilní aplikace Evropa 2

Mobilní aplikace Evropa 2 je skvělý způsob, jak zůstat v obraze s nejnovější hudbou, zprávami a soutěžemi od nejoblíbenější rádiové stanice v České republice. Aplikace nabízí živé vysílání, podcasty oblíbených pořadů a možnost poslouchat Evropu 2 i v zahraničí. Můžete si také nastavit budík, abyste se probudili s Evropou 2, nebo si prohlédnout playlist a zjistit, jaká písnička právě hraje. A kdo že stojí za touto hudební stálicí? Evropa 2 patří do portfolia společnosti Active Radio, která je součástí mediálního domu Czech Media Invest. Ten vlastní miliardář Daniel Křetínský, jeden z nejbohatších Čechů. Takže ať už posloucháte Evropu 2 na klasickém rádiu, nebo přes mobilní aplikaci, vězte, že si užíváte produkt jednoho z největších mediálních domů v Česku.

Sociální sítě Evropa 2

Evropu 2 vlastní společnost Active Radio, která spadá pod mediální skupinu Czech Media Invest. Tuto skupinu vlastní miliardář Daniel Křetínský. Evropa 2 aktivně působí na sociálních sítích, kde sdílí novinky z hudebního světa, informace o soutěžích a další zajímavosti pro své posluchače. Najdete je na Facebooku, Instagramu i YouTube.

Facebook Evropa 2

Rádio Evropa 2, oblíbená stanice hrající ty největší hity, nepatří pod křídla Facebooku. Společnost Meta Platforms, Inc., dříve známá jako Facebook, se primárně zabývá sociálními médii a technologiemi s nimi spojenými.

Vlastníkem Evropy 2 je mediální skupina Active Radio, která spadá pod skupinu Czech Media Invest. Czech Media Invest je významným hráčem na českém mediálním trhu a vlastní i další rádia, jako je Frekvence 1, Hitrádio City nebo Radio Beat.

Spojení Evropy 2 a Facebooku by mohlo na první pohled evokovat spojitost, ale ve skutečnosti se jedná o dva oddělené subjekty působící v odlišných odvětvích.

Instagram Evropa 2

Instagram Evropy 2 je skvělým místem pro fanoušky této populární české rádiové stanice, aby byli v obraze o všem, co se děje. Sledujte @evropa2, abyste nepromeškali žádné novinky, rozhovory s celebritami, hudební tipy a zákulisní momenty. Dozvíte se více o moderátorech, soutěžích a událostech Evropy 2. Ať už vás zajímá kdo je majitelem Evropy 2, nebo jen chcete být součástí komunity fanoušků, Instagram Evropy 2 je to pravé místo.

Pro ty, co se ptají "kdo je majitelem rádia Evropa 2?", odpověď je jasná: Evropa 2 je součástí skupiny Active Radio, která patří do mediálního domu Czech Media Invest. Ten je vlastněn podnikatelem Danielem Křetínským.

YouTube kanál Evropa 2

YouTube kanál Evropy 2 je skvělým doplňkem k poslechu jejich rádiového vysílání. Najdete tam nejen klipy populárních interpretů, ale také rozhovory s hudebníky, zajímavosti ze světa hudby a zábavné momenty z vysílání. Evropa 2 je součástí mediální skupiny Active Radio, která patří do koncernu Czech Media Invest. Ten vlastní miliardář Daniel Křetínský. Evropa 2 se zaměřuje především na mladší publikum a hraje převážně pop music. Její YouTube kanál je tak skvělým místem, kde můžou fanoušci zůstat v obraze o nejnovějších hudebních trendech a zároveň se pobavit u zajímavého obsahu.

Podcasty Evropa 2

Evropa 2, oblíbená česká rádiová stanice, je součástí portfolia skupiny Active Radio. Tuto skupinu vlastní mediální gigant Bauer Media Audio, působící v několika evropských zemích. Bauer Media Audio je součástí německé rodinné firmy Bauer Media Group, jednoho z největších mediálních domů na světě.

Evropa 2 se pyšní širokou škálou podcastů, které oslovují rozmanité publikum. Od lifestylových témat přes komediální pořady až po sportovní zpravodajství, Evropa 2 nabízí podcasty pro každého. Díky silnému zázemí a podpoře mediálního giganta má Evropa 2 skvělou pozici pro tvorbu kvalitních a poutavých podcastů.

Online soutěže Evropa 2

Evropa 2 patří do portfolia společnosti Active Radio, která je součástí mediální skupiny Czech Media Invest. Czech Media Invest je vlastněna skupinou PPF. Zakladatelem PPF byl Petr Kellner, po jehož smrti v roce 2021 přešla skupina na jeho rodinu. Evropa 2 je známá svými soutěžemi, a to jak ve vysílání, tak i online. Posluchači se můžou zapojit do různých soutěží o ceny jako jsou peníze, elektronika, zájezdy a další. Online soutěže jsou dostupné na webových stránkách Evropy 2 a na jejich sociálních sítích. Soutěže jsou oblíbené pro svou jednoduchost a atraktivní výhry. Evropa 2 tak posiluje svou značku a zároveň odhaduje preference svých posluchačů.

Frekvence Evropa 2 online

Frekvence Evropa 2 online je skvělá volba pro ty, kdo si chtějí užít oblíbenou hudbu a zábavu i bez rádia. Ale kdo vlastně za touto stanicí stojí? Majitelem Evropy 2 je společnost Active Radio, která spadá pod skupinu Lagardère. Ta je součástí francouzské mediální skupiny Lagardère Group, jednoho z největších mediálních domů v Evropě.

Lagardère Group vlastní i další rádia v Česku, jako je Frekvence 1, Radio Bonton nebo Dance Radio. Díky silnému zázemí a bohatým zkušenostem mateřské společnosti se Evropa 2 může soustředit na to, co umí nejlépe – bavit posluchače a přinášet jim nejnovější hity i zajímavosti ze světa hudby a showbyznysu.

Kontaktní formulář Evropa 2

Pro přímý kontakt s Evropou 2 bohužel neexistuje specifický formulář. Rádio Evropa 2 je součástí mediální skupiny Active Radio, která spadá pod skupinu Lagardère, francouzskou mediální společnost. Pokud máte dotaz směřující na majitele, můžete se obrátit na centrálu Active Radio nebo Lagardère. Je důležité zmínit, že tyto společnosti nemají na starosti každodenní chod rádia a nemusí být schopny odpovědět na specifické dotazy týkající se programu Evropy 2. Pro ty je lepší využít obecné kontakty rádia, jako je e-mail nebo telefonní číslo uvedené na jejich webových stránkách.

Aktuality Evropa 2 online

Evropa 2, jedna z nejoblíbenějších rozhlasových stanic v České republice, patří do portfolia společnosti Active Radio. Active Radio je součástí mediálního gigantu Lagardère, francouzské nadnárodní společnosti s aktivitami v oblasti médií, vydavatelství a maloobchodu. Lagardère vlastní širokou škálu rozhlasových stanic, televizních kanálů a dalších mediálních platforem po celém světě. Vedení Evropy 2 sídlí v Praze a tvoří ho tým zkušených profesionálů z oblasti rádia a médií. Stanice se zaměřuje na mladší posluchače a nabízí jim mix populární hudby, zábavných show a aktuálních informací. Evropa 2 je známá svými populárními moderátory, soutěžemi o atraktivní ceny a hudebními festivaly, které pořádá.

Program Evropa 2 online

Evropu 2, jednu z nejposlouchanějších rádiových stanic u nás, vlastní mediální skupina Active Radio. Active Radio je součástí nadnárodní mediální a telekomunikační skupiny PPF. PPF založil Petr Kellner a po jeho smrti v roce 2021 přešla skupina na jeho dědice, v čele s jeho manželkou Renátou Kellnerovou. Evropa 2 je známá svým moderním popovým formátem a cílí především na mladší posluchače. Kromě klasického FM vysílání je Evropa 2 dostupná i online, a to prostřednictvím webových stránek a mobilní aplikace. Online platforma nabízí živé vysílání, podcasty oblíbených pořadů, jako je Ranní show Evropy 2 s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým, a další exkluzivní obsah. Posluchači se tak k oblíbené hudbě a moderátorům dostanou kdykoliv a kdekoliv.

Moderátoři Evropa 2 online

Evropu 2, oblíbenou rádiovou stanici s chytlavými hity a zábavnými moderátory, vlastní mediální skupina Active Radio. Tato skupina je součástí nadnárodní společnosti Bauer Media Group, jednoho z největších mediálních domů na světě.

Publikováno: 23. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: JanForbes

Tagy: majitel evropy 2 | kdo je majitelem rádia evropa 2